MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Runda

Piotr Kalenik nowym rywalem Marcina Łazarza w walce wieczoru gali Runda 9!

Niestety, z karty walk dziewiątej Rundy 9 wypadł Tomasz Kondraciuk (12-8), organizacja jednak szybko znalazła mocne zastępstwo w postaci Piotra Kalenika (7-3). Pojedynek ten będzie main-eventem gali, która odbędzie się już 23 listopada w Białogardzie.

Piotr Kalenik tym samym stoczy drugą walkę w przeciągu miesiąca. W poprzednim pojedynku bez problemów poradził sobie z Aleksandarem Joketicem (0-11). Był to jego powrót po 3 latach do zawodowych startów. Starcie z Łazarzem, będzie jednak weryfikacją obecnej formy ”Hulka”.

Marcin Łazarz to były mistrz organizacji BAMMA. Pas zdobył w kwietniu 2015 roku, poddając Bretta McDermotta (9-5). W swojej karierze nie wybierał sobie rywali, świadczą o tym pojedynki z takimi zawodnikami jak Ivan Shtyrkov (17-0-1), Maxim Grishin (30-7-1) czy też Paul Craig (12-4). W ostatnim pojedynku, po wyrównanej trzy rundowej walce wziętej w zastępstwo uległ na punkty Dmitry’emu Tebekinowi (10-5). Starcie to odbyło się na gali M-1 Global Challenge / WKG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.