Na swoich mediach społecznościowych ciekawe starcie zaproponował polski zawodnik kategorii koguciej Piotr ”Bodzio” Kamiński (5-3). Trenujący w Czerwonym Smoku zawodnik, ogłosił iż chciałby zmierzyć się z trenującym w Irlandii Pawłem Polityło (4-2) podczas kolejnej gali organizacji KSW.

”Paweł Politylo vs. Piotr Kamiński walka na kolejną galę KSW tak to widzę! Co powiecie na takie zestawienie ?!!” – napisał Piotr Kamiński

Piotr Kamiński aktualnie posiada passę 3 zwycięstw z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku zdemolował w 19 sekund Brazylijczyka Roberto Virgulino (2-4). Kończył przed czasem również faworyzowanego Piotra Wróblewskiego (5-4) na gali Babilon MMA oraz Islama Mayrasultanova (4-3) podczas 8 edycji gali Runda w Białogardzie. Miał także okazję toczyć mocne trzyrundowe boje z takimi zawodnikami jak mistrz organizacji AFN Patryk Surdyn (5-0) czy też zawodnik KSW Sebastian Przybysz (6-2).

Paweł Polityło szerszej publiczności pokazał się biorąc w zastępstwie na kilka dni przed galą starcie z mocnym Antunem Raciciem (24-8-1). Warto przypomnieć iż ”The Polish Eagle” był wówczas debiutantem. Starcie to zakończyło się niejednogłośną decyzja na korzyść bardziej doświadczonego Chorwata. Później zanotował cztery zwycięstwa z rzędu kończąc przed czasem m.in. Dawida Gralkę (6-3). W swoim ostatnim pojedynku stanął do rewanżu z Antunem Raciciem (24-8-1), ponownie przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów.