MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Muay Thai Unforgiven

Paweł Polityło kontra Eric McCormack w formule Muay Thai na gali Unforgiven!

Ciekawe informacje dopłynęły do naszej redakcji, gdyż już 25 stycznia do walki powróci Paweł Polityło (4-2). Czołowy Polski zawodnik kategorii koguciej stoczy swój pojedynek na gali Unforgiven, gdzie zmierzy się z Ericiem McCormackiem (0-0). Starcie odbędzie się w limicie do 66 kilogramów w formule Muay Thai.

‚Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
A ja to bardzo lubię😉 więc jeszcze tylko tydzień do gali i wskakuje na ring 😈
Zawalcze po raz pierwszy na zasadach Muay Thai 🇹🇭 może być naprawdę ciekawie 🥊 PS: tak się jaram, że wyjdę chyba do piosenki Brata Pudziana „Dawaj na ring” 😁”
– skomentował Polak

Pawła Polityło po raz ostatni w klatce zobaczyliśmy na trójmiejskiej gali KSW 49. Wówczas ”The Polish Eagle” uległ w rewanżu niejednogłośną decyzją Antunowi Raciciowi (24-8-1). Wcześniej odnosił on zwycięstwa nad m.in. Dawidem Gralką (6-3), Adamem Caffrey (3-3) czy też Nathanem Kelly’m (1-2).

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. A ja to bardzo lubię😉 więc jeszcze tylko tydzień do gali i wskakuje…

Opublikowany przez Pawel Politylo Niedziela, 19 stycznia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.