Paweł Biernat od dawna zabiega o występ na gali FEN, która już w październiku będzie miała miejsce w Szczecinie. Dziś na swoim instastory w serwisie Instagram, zawodnik MMATadores Katowice i Jenel Fight Club rzucił wyzwanie w stronę znanego z występów na gołe pieści Denisa Załęckiego. ”Rosomak” wspomniał, iż obaj mają problem z rywalami, więc ich zestawienie byłoby ciekawe.

”Denis Załęcki mówił, że ciężko jest mu znaleźć rywala, mi też jest ciężko znaleźć rywala. Stary, jestem tutaj FightExclusiveNight. Możemy się napierdalać, MMA w oktagonie, jeśli masz ochotę. Jeśli nie to dalej uganiaj się za typami z kategorii lekkiej.”

Paweł Biernat jest niepokonany w dotychczasowych startach w formule MMA, zarówno semi-pro jak i pro. W zawodowym dorobku ma już dwa zwycięstwa, oba odnotował już w 1 rundach pod szyldem Fight Exclusive Night. W sierpniu 2020 roku w Ostródzie poddał gilotyną Kacpra Miklasza (1-4), natomiast 10 miesięcy później w tej samej arenie ubił w parterze Damiana Bujkowskiego (2-1).

Denis Załęcki to weteran walk na gołe pięści w naszym kraju. Poza tym oglądać mogliśmy go także w walce grupowej 3 vs 3. Wówczas z ekipą Elana i Stal rozbili błyskawicznie ,,Sithów’’. Starcie to odbyło się na pierwszej edycji gali The War. W miniony weekend wystąpił na gali EFM Show 2. Polak już w 1 rundzie po 40 sekundach zastopował zawodnika MMA Jussiego Halonena łamiąc mu oczodół ciosem sierpowym.