MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Ostatni test przed KSW? Ivan Buchinger w walce wieczoru Cage Fighting 7!

Właśnie poznaliśmy walkę wieczoru węgierskiej gali Cage Fighting 7. Zmierzą się w niej reprezentujący Artnox Ivan Buchinger (36-6), a jego przeciwnikiem będzie niedoszły rywal Mariana Ziółkowskiego (21-7-1) reprezentujący Kirgistan Abdysalam Kubanychiev (14-3). Gala odbędzie się 26 października.

Ivan Buchinger w czerwcu tego roku podpisał kontrakt z Arturem Gwoździem z Artnoxu. Jest to utytułowany na arenie europejskiej zawodnik. Świadczy o tym m.in. mistrzostwo Cage Warriors w wadze lekkiej oraz dwukrotne mistrzostwo M-1 Global w wadze piórkowej. W ostatnim pojedynku odprawił Alexeya Oleinika (21-6) dusząc go już w 1 rundzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.