MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Oskar Piechota przywita niepokonanego Amerykanina na gali UFC 245!

Według portalu RJSports, poznaliśmy miejsce oraz kolejnego rywala Oskara Piechoty (11-2-1). Polak powróci na gali UFC 245, gdzie jego przeciwnikiem będzie zwycięzca DWCS Punahele Soriano (6-0). Gala odbędzie się 14 grudnia w Las Vegas.

Oskar Piechota w UFC zadebiutował w 2017 roku na gali w Gdańsku. Pokonał wówczas jednogłośną decyzją Jonathana Wilsona (7-3). Walkę później szybko znokautował Tima Williamsa (15-5). Aktualnie ma serię dwóch porażek z rzędu z Geraldem Meerschaertem (30-11) oraz w ostatnim pojedynku z Rodolfo Vieirą (6-0).

Rywal Polaka kontrakt z amerykańskim gigantem zdobył w czerwcu pokonując Jamiego Picketta (9-4) na DWCS. Wcześniej pokonywał m.in. Jhonovena Patiego (4-3) oraz Jamesa Horne’a (4-3). Będzie to jego debiut w UFC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.