MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Babilon MMA

Oskar Herczyk: ”Jutro będzie 69 dzień spóźnienia mojej wypłaty za walkę na Babilon MMA”

Dziś na swoim profilu na Instagramie zawodnik kategorii lekkiej i półśredniej Oskar Herczyk (3-3) opublikował relacje, w której opowiedział o kulisach swojego ostatniego pojedynku pod względem organizacyjnym. Starcie to miało miejsce na gali Babilon MMA 22. Zawodnik z Trójmiasta po trzyrundowym boju niejednogłośnie przegrał z Damianem Zubą (4-2).

”A jutro będzie 69 dzień spóźnienia mojej wypłaty za walkę na Babilon MMA, a taka niby fajna federacja, TV itp […] Już nie wspominając faktu ze nie rozliczają paliwa, za parking w hotelu trzeba zapłacić samemu plus za noc po gali sam zapłacić za hotel […] Wypłata 2000, Paliwo 500, Hotel 300, Manager 200, Podatek 200, Badania 200, Parking 180. 2000 – 1580 = 320 złotych. To moja wypłata❤️

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.