MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Oktagon

Oktagon 16 kolejną przesuniętą galą przez koronawirusa!

Niestety, organizacja Oktagon MMA również była zmuszona przesunąć swoją galę. Powodem jest doskonale wszystkim znany koronawirus. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym przez organizację na ich fanpage’u Rada Bezpieczeństwa Państwa odwołała wszystkie wydarzenia sportowe, kulturalne i inne imprezy masowe z ponad setką osób aż do odwołania. Gala więc zostaje przełożona na najbliższy możliwy dla organizacji termin. Poniżej pełny wpis.

”Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, Rada Bezpieczeństwa Państwa odwołała wszystkie wydarzenia sportowe, kulturalne i inne imprezy masowe z ponad setką osób, do odwołania. Gala OKTAGON 16 zmienia termin zatem do najbliższej możliwej daty. W żadnym wypadku gala nie odbędzie się to bez obecności widzów. Twoje bilety pozostają ważne. Dziękujemy Tobie i naszym zawodnikom, którzy najbardziej odczuwają tę sytuację. AKTUALIZACJA: Osoby, które chcą ubiegać się o zwrot pieniędzy, mogą skontaktować się z Ticketportal od poniedziałku.” – oświadczenie organizacji przetłumaczone na Język Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.