MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

FEN

Nowy Mistrz FEN Frans Mlambo: ”Dana White, UFC brać się do dzieła”

Frans Mlambo (10-5) to jeden z największych zwycięzców gali FEN 34. Mieszkający od lat w Irlandii południowy Afrykańczyk w nieco ponad minutę zastopował będącego na fali zwycięstw Jonasa Magarda (12-5). Po tak imponującym zwycięstwie ”Black Mamba” wysłał sygnał do organizacji UFC i jej prezesa Dany White’a na swoim profilu Instagram.

”Czarna Mamba nie gra w żadne gry! Zbieram głowy! Dana White, UFC brać się do dzieła, jestem gotowy, kiedy wy będziecie” ☎️😉

Frans Mlambo w przeszłości walczył już dla takich organizacji jak Bellator czy Brave CF. Obie organizacje opuścił z dodatnim bilansem, a warto dodać że mierzył się tam z takimi zawodnikami jak Ricky Bandejas (13-5) czy Cory Tait (10-6). Mimo wszystko wydaje się, iż piątkowa victoria nad Magardem była najcenniejszą w jego karierze. Tego zwycięstwa na swoim Instagramie pogratulował mu nawet sam Conor McGregor, a więc prywatnie kolega klubowy fightera z RPA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.