Oficjalnie poznaliśmy nowego rywala Dawida Romańskiego (2-0) na galę Runda 9 w Białogardzie. Będzie nim reprezentant klubu Georgia Top Team Nodar Khotenashvili (2-3). Poprzedni rywal Dawida, wycofał się z pojedynku z powodu kontuzji. Gala odbędzie się już 23 listopada, w Hali Widowiskowo-Sportowej LO im. Bogusława Xprzy ulicy Grunwaldzkiej 46. A już dziś w galerii Hosso odbędzie się oficjalne ważenie przed galą.

Cała Konferencja Prasowa przed galą ''Runda 9''!

Dawida Romańskiego ostatni raz w klatce zobaczyć mogliśmy na gali Sparta Fight Series 4, poddał wówczas skrętówką Kordiana Wacława (1-1). Był to jego powrót do zawodowych startów w formule mieszanej po prawie dwuletniej przerwie. W międzyczasie stoczył także pojedynek w kickboxingu, na gali Armia Fight Night 5 wypunktował Patryka Ożóga (0-0).

Nodar Khotenashvili w swojej karierze miał okazje walczyć dla Chińskiej organizacji WLF W.A.R.S. Mierzył się tam m.in. z niepokonanym Banmą Douji’m (11-0) któremu postawił trudne warunki, przegrywając przez TKO w końcówce 2 rundy. W swoim ostatnim pojedynku uległ Nurzhanowi Sagynovi (1-0), poprzez przerwanie sędziego.