Poznaliśmy kolejne starcie gali UFC on ESPN+ 31, która odbędzie się już za 2 tygodnie 25 kwietnia w kasynie Tachi Palace w rezerwacie Indian. Zmierzą się w nim niepokonany Brazylijczyk Rodrigo Nascimento (7-0) oraz mierzący prawie dwa metry Amerykański kickbokser Dontale Mayes (7-3). Starcie to odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej do 120 kilogramów. A walką wieczoru gali będzie pojedynek pomiędzy Anthony’m Smithem (33-14) a Gloverem Teixeirą (30-7).

Rodrigo Nascimento do UFC dostał się zwyciężając swój pojedynek podczas gali Contender Series 2019. Pokonał on wówczas czeskiego zawodnika kategorii ciężkiej Michala Martínka (8-1), poddając go już w 1 rundzie trójkątem rękoma. Wcześniej odprawiał on przed czasem m.in. Evertona dos Anjosa (4-2) poddając go kimurą w 1 rundzie oraz Ricardo Jordano (2-1) nokautując go w 42 sekundy.

Dontale Mayes trzykrotnie występował w programie DWC’s Contender Series. W 2017 roku został znokautowany w 3 rundzie przez Allena Crowdera (10-4). Rok później zwyciężył przez ciosy w parterze z Mitchella Sipe (4-2). Kontrakt z UFC zapewniło mu zwycięstwo podczas ubiegło rocznej edycji programu. Znokautował wówczas Brazylijczyka Ricardo Prasela (10-2) na sekundę przed końcem trzeciej rundy. Po raz ostatni w klatce meldował się podczas gali UFC on ESPN+ 20, gdzie został poddany skrętówką przez Cyrila Gane’a (6-0).