MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

NIEOFICJALNIE: KSW 51 odbędzie się 9 listopada w hali Arena Zagreb!

Według portal FightSite.hr organizacja KSW już 9 listopada zawita do Zagrebia. W tamtejszej hali Arena Zagreb odbyć ma się gala KSW 51.

”Uzgodniono – potężna polska KSW zorganizuje swoje wydarzenie w Zagreb Arena 9 listopada. Po tym, jak prezes i właściciel promocji Martin Lewandowski spotkał się we wtorek w ratuszu, gdzie uzgodniono najnowsze szczegóły, Fight Site potwierdziło, że program jest teraz bezpieczny!” – informuje nas Chorwacki portal

Cały artykuł Fight Site przeczytać możecie [TUTAJ]

Z pewnością gala była by strzałem w dziesiątkę. Mogliby wystąpić na niej zawodnicy tacy jak: mistrz Roberto Soldić (16-3), Antun Racić (23-8-1), Filip Pejić (14-2-2), Aleksandar Ilić (12-2) czy też Erko Jun (3-0). Ciekawym zestawieniem, które już miało dojść do skutku mogło by być starcie pomiędzy Wrocławianinem Michałem Michalskim (7-4), a Czarnogórcem Milosem Janiciciem (11-2). Starcie to miało dojść do skutku na Lubelskiej gali KSW 48, lecz wówczas Milos doznał kontuzji a zastąpił go Savo Lazić (9-5).

Źródło : fightsite.hr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.