MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Brave

Następca Khabiba Muhammad Mokaev zdominował rywala w debiucie!

Imponujący debiut podczas gali Brave CF 37 zaliczył, nazywany następcą Khabiba Muhammad Mokaev (1-0, am. 23-0). Urodzony w Dagestanie a mieszkający na Wyspach zawodnik w dominującym stylu zwyciężył z również debiutującym ale doświadczonym w formule semi-pro Glennem McVeightem (0-1, am. 11-5). Tym samym 20 latek, udowodnił swoją wartość już na ”zawodowych ringach”.

Muhammad Mokaev w amatorskim MMA zdobył już wszystko co się dało. Tak naprawdę już kilku krotnie zwyciężał mistrzostwa świata IMMAF. Poza tym miał także kilka starć semi-pro na galach w Wielkiej Brytanii. Odprawiał on tam m.in. Reo Yamaguchiego (am. 13-4), Liama Gittinsa (5-1) czy też Jacka Eglina (1-0). Po tak bogatej przygodzie podpisał wieloletni kontrakt z Brave CF, gdzie budować będzie swoją karierę zawodową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.