MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Nassourdine Imavov udanie zedebiutował w UFC pewnie wypunktowując Williamsa!

Stary znajomy organizacji FEN oraz ostatni mistrz TFL w kategorii półśredniej Nassourdine Imavov (9-2) dzisiejszej nocy udanie zadebiutował pod banderą UFC. Mieszkający we Francji ”Rosyjski Sniper” na pełnym dystansie wymęczył oraz porozbijał Jordana Williamsa (9-4). Co ciekawe starcie to odbywało się w limicie kategorii średniej do 84 kilogramów.

Pierwsza runda była efektowna. Reprezentant Stanów Zjednocznych był stroną dominującą. Jednak zdolny Imavov miał również swoje momenty. Na początku rundy fighterzy zderzyli się głowami, Williams wykorzystywał siłę fizyczną, natomiast Francuz zaliczył dwa obalenia oraz próbę duszenia.

Dalsza część pojedynku była jednak pod dyktando reprezentanta MMA Factory. Pochodzący z Dagestanu zawodnik pięknymi ciosami z kontry polował na napierającego do przodu Williamsa. Widać było również przewagą w zapasach przy siatce. Warto podkreślić, że miał także szansę skończyć Amerykanina w końcowej fazie pojedynku. Zasypując go ciosami oraz próbując poddania.

Sędziowie stosunkiem 2x 29-27, 29-28 wypuntkowali zwycięstwo podtrzymującego świetną passę Nassourdine’a Imavova (9-2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.