Już oficjalnie 2 lipca odbędzie się kolejna edycja naszej gali. Pierwszym zestawieniem o którym możemy wam oficjalnie powiedzieć będzie pojedynek znanego z FightExclusiveNight Igor Terlecki. Rywalem utytułowanego boksera będzie Eryk Chorążyczewski.

Dla Terleckiego będzie do debiut pod szyldem #SBS. Trenujący na co dzień w BT Gym zawodnik swoją przygodę z MMA rozpoczął w październiku ubiegłego roku i była to decyzja z cyklu „spontan, zróbmy to”. Na kilka dni przed #FEN36 wypadł Igor „Piekarz” Brzozowski i to właśnie jego w klatce zdecydował się zastąpić Igor Terlecki. Z racji braku doświadczenia był zdecydowanym underdogiem, a zdołał wygrać pojedynek. Tym występem Szczecinianin zrobił wrażenie na włodarzach FENu i dostał kolejną szansę na ich gali z numerem 38. Jednak ten pojedynek nie poszedł już po jego myśli i uległ na punkty znacznie bardziej doświadczonemu Jakubowi Owczarkowi.

Eryk Chorążyczewski z klubu Elitarni Mma Oborniki Slaskie powinien być już znany fanom naszej federacji. 20-latek miał przyjemność wystąpić na naszej inauguracyjnej gali, gdzie przegrał z wspomnianym już wcześniej Igorem Brzozowskim. Wiemy jednak, że Eryk jest bardzo dobrym stójkowiczem i chłopakiem z dużym potencjałem, co pokazał na gali Contra MMA. Zdecydowaliśmy się dać podopiecznemu Łukasza Borowskiego jeszcze jedną szansę.

Zapowiada nam się więc kapitalna stójkowa batalia. Pojedynek został zakontraktowany na zasadach semi pro 3×3 minuty.

Informacja Prasowa