MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Bellator

Mistrz EFM Khurshed Kakhorov podpisał kontrakt z Bellatorem!

Organizacja Bellator wzmacnia swoją dywizję kogucią. Jedna z czołowych światowych organizacji zakontraktowała bowiem niepokonanego Khursheda Kakhorova (6-0). Były mistrz organizacji European Fight Masters tylko raz w swojej karierze doszedł do decyzji sędziowskiej, resztę starć kończył przed czasem nokautując swoich rywali.

Khurshed Kakhorov to urodzony w Tajikistanie a trenujący w Irlandii zawodnik. Reprezentuje on topowy klub Straight Blast Gym Ireland, w którym trenuje m.in. Conor McGregor (22-4) czy Gunnar Nelson (17-5-1). W swoim ostatnim pojedynku zanotował efektowne zwycięstwo zdobywając pas polskiej organizacji EFM. Podczas gali z okazji Święta Niepodległości w drugiej rundzie znokautował Patryka Chrobaka (3-1). W przeszłości przed czasem skończył także solidnego Stipe Brcicia (8-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.