Poznaliśmy dwa kolejne zestawienia nadchodzącej gali Rocky Warriors Cartel 4. Walką wieczoru tegoż wydarzenia będzie pojedynek pomiędzy Igorem Michaliszynem (5-2) a reprezentantem Ukrainy Ivanem Vulchinem (7-4). W drugiej z walk zmierzą się trenujący w Silesian Cage Club Sergiusz Uzarek (3-6) oraz Oleg Yakushev (5-3). Gala odbędzie się już 22 lutego w Dąbrowie Górniczej.

Dla Igora Michaliszyna będzie to powrót po porażce z Lom-Alim Nalgievem (18-8) na gali RWC 3 w Gdynii. Wcześniej w swojej karierze miał okazję toczyć boje dla takich organizacji jak FEN, Spartan Fight oraz VFCL. Mierzył się tam m.in. z Tomaszem Romanowski (9-7), Piotrem Wróblewskim (5-4) czy też mistrzem organizacji Babilon MMA Danielem Skibińskim (15-5).

Ivan Vulchin to solidny zawodnik na europejskiej scenie MMA. Ma on za sobą pojedynki w Chinach, Ukrainie czy Czechach. To właśnie tam zdobył swoje najcenniejsze zwycięstwo w karierze dusząc zza pleców lokalnego Tomasa Fialę (4-3) na gali XFN 17. Miał także okazję zaprezentować się Polskiej publiczności. Wówczas na gali Carpathian Warriors 4 znokautował w drugiej rundzie Mateusza Wieczorka (2-1) W swoim ostatnim pojedynku uległ przez TKO w 1 rundzie Jakubowi Bahnikowi (5-4).

Sergiusz Uzarek jest jednym z zawodników, których rekord nie oddaje ich umiejętności. Pokazuje to jego ostatnia walka, w której poddał już w 1 rundzie faworyzowanego Kamila Krzewinę (1-1). Nie unikał on wyzwań w swojej karierze podejmując się starć z m.in. Piotrem Niedzielskim (15-4), Łukaszem Demczurem (7-4) oraz Maciejem Gierszewskim (6-5).

Olega Yakusheva ostatni raz w klatce widzieliśmy na gali RFP 75, wtedy też wypunktował jednogłośnie Dmitriego Perekupka (1-7). W swojej karierze tylko raz walczył z rywalem o dodatnim rekordzie, poddał wtedy Alekseya Andrusiuka (4-2) w 1 rundzie na gali ProFC Ukraine. Był to jego zawodowy debiut w MMA.