Po długiej absencji do klatki już 27 marca powróci reprezentujący Akademię Sportów Walki Wilanów Michał Oleksiejczuk (14-4). Pochodzący z Łęcznej zawodnik w swoich szóstym występie dla UFC zmierzy się z dzierżącym niegdyś pas Cage Warriors organizacji półciężkiej Modestasem Bukauskasem (11-3).

Michał Oleksiejczuk powróci do klatki po prawie rocznej przerwie. W swoim ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość perspektywicznego Jimmy’ego Crute’a (12-1). Reprezentant Australii poddał naszego reprezentanta w 1 rundzie. Pod banderą UFC notował zwycięstwa z Gianem Villante (17-13) oraz Gadzhimuradem Antigulovem (20-8). Przed dostaniem się do amerykańskiego giganta znokautował Riccardo Nosiglię (8-2).

Modestas Bukauskas podobnie jak ”Lord” w swojej karierze zwyciężył z Riccardo Nosiglią (8-2), a przegrał z Jimmym Crute’m (12-1). W swoim dorobku ma także zwycięstwo nad obecnym mistrzem organizacji FEN Marcinem Wójcikiem (14-7). Litwin mimo tego że do momentu skończenia przegrywał to starcie, zdołał odwrócić jego losy ubijając go w parterze. Jedyne zwycięstwo dla UFC zdobył w lipcu 2020 roku łokciami kończąc Andreasa Michailidisa (12-4), który nie wyszedł do drugiej rundy.