MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

RWC

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru gali RWC 5 w Mrągowie!

Jak informuje portal WP Sportowe Fakty organizacji Rocky Warriors Cartel powraca z piątą już galą. Wydarzenie te odbędze się już 31 lipca w Mrągowskim Amfiteatrze. W walce wieczoru wystąpi jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w naszym kraju, Michał Andryszak (20-8). Dowiedzieliśmy się również, iż transmisja wydarzenia ponownie (red. jak na trzeciej edycji) odbędzie się w TVP Sport.

Michał Andryszak to były pretendent do pasa wagi ciężkiej organizacji KSW. Pojedynek ten toczył podczas Wrocławskiej gali z numerem 43, gdzie został rozbity ciosami przez Phila De Friesa (18-6). Wcześniej zaś drogę do tego starcia utorowały mu zwycięstwa z Fernando Rodriguesem (12-7) w nieco ponad 40 sekund oraz Michałem Kitą (19-11-1), którego poddał anakondą. W swoim ostatnim boju został poddany w 2 rundzie przez Brazylijczyka Luisa Henrique (12-6) na gali KSW 49 w Trójmieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.