MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Megdan

MEGDAN 9: Quentin Domingos znokautował BigFoota Silvę! [WIDEO]

W niedzielny wieczór w Serbii odbyła się lokalna gala Megdan Fighting 9: Under the Bright Sky. Podczas tego wydarzenia oglądać mogliśmy paru rozpoznawalnych z różnych gal zawodników. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej wystąpił Quentin Domingos (6-2) znany z występu dla KSW. ”Ruskov” w 2 rundzie zastopował legendę i weterana UFC Antonio Silvę (19-13). Starcie to obfitowało w masę wymian i obydwaj zawodnicy mieli swoje momenty.

Dla zawodnika Bulgarian TOP Team był to powrót na ścieżkę zwycięstw po urazie nogi w starciu z Izu Ugonohem (1-1) na gali KSW 54. Było to także zdecydowanie najcenniejsze zwycięstwo w karierze Domingosa. Wcześniej bowiem odprawiał zawodników pokroju Willema Struika (3-5), Seada Kahrovicia (7-14) czy Shahaba Fatehiego (0-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.