Walka wieczoru dzisiejszej gali właśnie dobiegła końca. Mistrz pozostaje w Polsce, gdyż niepokonany wciąż Mateusz Gamrot (16-0) zwyciężył starcie z rozbijanym konsekwętnie Normanem Parkiem (28-7-1). Finalnie cutman zakończył starcie w 3 rundzie, po kapitalnej pracy w stójce ”Gamera”, która doprowadziła do serii rozcięć. Mateusz Gamrot dzisiejszej nocy był wręcz fenomenalny w płaszczyźnie pięściarskiej.

RUNDA 1

Atakuje prostymi Mateusz Gamrot szukając swojej szansy w stójce. Trafił prostym w tułów także niepokonany Poznaniak. Zaczerwieniona już twarz ”Stormina”. Świetnie w tej płaszczyźnie odnajduje się póki co ”Gamer”. Pierwszy czysty cios Parke’a jednak nie zrobił wrażenia na Mateuszu. Trafił świetnie na odejściu Mateusz i rozbity jest już także nos Irlandczyka z Północy. Kapitalny ten boks Gamrota. Kolejny mocny cios, nie wiele akcji inicjuje Norman. Próba obalenia, jednak obronił je bez trudu Parke. Zmiana pozycji reprezentanta ”Czerwonego Smoka” i 10 sekund do końca rundy. Kolejne ciosy spadają na głowe Normana i koniec rundy pierwszej.

RUNDA 2

Świetnie trafił Gamrot, ależ forma w stójce. Trafił prawym ”Gamer” i już rozcięty łuk brwiowy Irlandczyka. Dobry łokieć Poznaniaka, poczuł go przeciwnik Polaka. Kontroluje póki co zdecydowanie to starcie trenujący w Poznaniu zawodnik. I dołożył prawy prosty w żebra Mateusz, i kolejny świetny podbródek. Rusza do przodu Parke, lecz przecinają powietrze jego ciosy. I sygnalizuje Palec w oko Norman Parke. Zamknięte całkowicie prawe oko Parke’a. Jeśli tak dalej pójdzie nie wyjdzie do trzeciej rundy Norman Parke.

RUNDA 3

Rozbity Parke wychodzi do trzeciej rundy ale naprawdę ograniczoną widoczność ma ”Stormin”. Prawy prosty ponownie dochodzi do twarzy Irlandczyka. Obszerny cep w powietrze Parke’a. Prawy sierp i ponowienie, ależ rozbity Brytyjczyk. Prowokacja Gamrota, w odpowiedzi na kolejny nie trafiony cep Normana. No robi sobie worek treningowy z głowy przeciwnika Mateusz. Świetnie w iście pięściarskim stylu pracuje Poznaniak. Cutman sprawdza Parke’a, KONIEC! Przerywa to lekarz.