Ponad półtorej roku temu kontrakt z największą polską organizacją KSW podpisał olbrzym Martyn Ford (0-0). Po przez nakład obowiązków związanych z karierą filmową debiut Anglika ciągle przesuwał się. Już w tym roku miał on zadebiutować w klatce KSW, lecz pandemia pokrzyżowała jego plany. Nie dawno na swoim Instagramie Trener Personalny oraz Kulturysta skomentował, iż do klatki powrócić chce zaraz po końcu obostrzeń.

”Kto jest podekscytowany pierwszym w historii wydarzeniem studyjnym organizacji KSW? Ja już nie mogę się doczekać! Mój debiut w KSW nastąpi zaraz po zniesieniu ograniczeń związanych z COVID-19, ponieważ chcę poczuć całość doznań związanych z galą. Możecie być jednak pewni, że każdego dnia ciężko pracuje na to aby pokazać wam swoją najlepszą wersję, gdy już to nastąpi.”

Martyn Ford jest popularnym w Anglii trenerem personalnym, kulturystą jak i epizodycznym aktorem. Na wielkim ekranie oglądać mogliśmy m.in. w filmie Undisputed IV z Yurim Boyką w roli głównej. Anglik wcielił się tam w rolę ”Koszmara”, który toczył pojedynek finałowy z głównym bohaterem. W październiku 2018 roku podpisał kontrakt z organizacją KSW i został zaprezentowany podczas Londyńskiej gali z numerem 45.