MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Mariusz Pudzianowski otwarty na walkę z Bjornssonem: ”Jeżeli będzie boks nie ma problemu”

Ostatnimi czasy pojawiły się doniesienia o kontuzji Eddiego Halla przed jego super walką bokserską z drugim utytułowanym strongmanem Hafthorem Bjornssonem. Zawodnik ze Stanów Zjednoczonych miał zerwać biceps. Po zobaczeniu tego newsa jeden z fanów zaproponował aby nowym rywalem ”Góry” był Mariusz Pudzianowski. ”Pudzian” udostępnił to na swoim Fanpage. Podczas wczorajszego Pucharu Polski udało nam się porozmawiać z Polakiem na ten temat.

”Na razie to są tylko takie domysły, spekulacje, ale jeżeli będzie taka możliwość ja jestem otwarty na każdą propozycję. Bjornsson mistrzem świata był, ja też byłem no to byśmy sprawdzili się w innej dziedzinie. Jeżeli będzie taka możliwość to na pewno nie odmówię. -Zapytany o formułe dodał: Jeżeli będzie boks nie ma problemu będzie trzeba kickboxing, na każdą formułę się zgodzę.”

Obaj Panowie to utytułowani Siłacze. Reprezentant Polski pochodzący z Białej Rawskiej to pięciokrotny Mistrz Świata Strongman w latach 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008, natomiast przedstawiciel Islandii to Mistrz Świata Strongman z roku 2018 oraz dwukrotny zwycięzca Arnold Classic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.