MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Shooto Brasil

Mariana Morais znokautowała Dayane Silvę i podpisała kontrakt z PFL!

Wczoraj odbyła się kolejna gala spod szyldu Shooto Brasil. W jednej z głównych walk wieczoru mogliśmy oglądać starcie Pań, którego stawką był angaż w organizacji PFL MMA. Zmierzyły się w niej była pretendentka do pasa organizacji KSW Mariana Morais (15-10) oraz były uczestniczka programu DWCS Dayana Silva (8-5). Starcie to zakończyło się poprzez nokaut a jej zwyciężczynią została bardziej doświadczona zawodniczka. Wideo z akcji kończącej obejrzeć możecie poniżej.

Mariana Morais tym samym zanotowała drugie zwycięstwo z rzędu pod banderą Shooto Brasil. Walkę wcześniej wypunktowała jednogłośnie Sidy Roche (12-7-2) podczas 99 edycji gali. Było to wówczas przerwanie złej passy, gdyż z siedmiu poprzednich pojedynków zwyciężyła tylko raz z przeciętną Nubią Nascimento (4-7-1). Porażki zaś odnosiła z rąk m.in. obecnej zawodniczki UFC Ariane Lipski (12-5) oraz byłej pretendentki do pasa Invicty Vanessy Porto (22-8).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.