MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Marcin Wrzosek przed walką z Mańkowskim: ”Nie mam nic do stracenia”

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się wyczekiwana przez wszystkich pierwsza po pandemiczna gala KSW 53. Podczas tego wydarzenia zobaczymy osiem, mocnych sportowo starć w różnych kategoriach wagowych. W co-main evencie tegoż widowiska zobaczymy nieformalny eliminator do pasa wagi lekkiej pomiędzy Marcinem Wrzoskiem oraz Borysem Mańkowskim. Panowie przez ostatnie tygodnie dawali o sobie znać w mediach społecznościowych, gdzie wymieniali ze sobą uprzejmości. Ostatnimi czasy udało nam się porozmawiać z ”Polskim Zombie’m” który opowiedział nam o swoich przygotowaniach do tego starcia.

”Jestem już można powiedzieć w końcówce przygotowań, forma jest bardzo dobra. Wychodzę do tej walki i nie mam nic do stracenia. To Borys jest gwiazdeczką KSW, napina się strasznie w jakiej to nie jest formie. A ja robię swoje, wyjdę do walki i dam z siebie wszystko jak zawsze.”

Naszą pełną rozmowę obejrzeć możecie poniżej!

Fot. WP Sportowe Fakty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.