MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Tymex

Marcin Siwy błyskawicznie nokautuje Kamila Bodziocha już w 1 rundzie!

Za nami najbardziej wyczekiwany ostatnimi czasy pojedynek w polskim boksie. Było to starcie w dywizji ciężkiej pomiędzy dwojgiem niepokonanych do momentu starcia pięściarzy. Na przeciw siebie stanęli w nim bardziej doświadczony Marcin Siwy (21-0) oraz Kamil Bodzioch (6-1). Bój ten nie dotrwał do decyzji, i zakończył się już w 1 rundzie na korzyść lepszego tego wieczoru Siwego. Poniżej relacja z walki.

RUNDA 1

Panowie rozpoczęli od wymiany pojedynczych ciosów. Doły obija Siwy, uderzając także prawym na górę. Bodzioch stara się wykorzystywać swoje warunki. Prawy sierpowy i na deskach Bodzioch. Wstaje jednak mniej doświadczony z zawodników. Dopada do niego Siwy, seria ciosów i KONIEC! Siwy nokautuje Bodziocha już w 1 rundzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.