MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Genesis

Marcin Różalski powraca w formule walk na gołe pięści podczas gali Genesis!

On powraca! Tak można skomentować dzisiejsze informacje jakie napłynęły do nas z organizacji KSW. Marcin Różalski (MMA 7-4) powraca do pojedynków jednak nie w formule mieszanej i nie dla największej Polskiej organizacji. ”Różal” będzie bowiem bohaterem gali Genesis organizowanej również przez Macieja Kawulskiego. Pełną datę wydarzenia poznamy wkrótce, a poniżej zapowiedź WIDEO powrotu zawodnika z Płocka.

Różal wraca! Nadchodzi nowy początek – Genesis

Marcin Różal Różalski wraca do walki ‼️Przed nim nowe wyzwanie i nowy początek – Genesis, czyli walka na gołe pięści 👊

Posted by KSW on Thursday, September 10, 2020

”Różala” po raz ostatni w formule MMA oglądać mogliśmy podczas gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Znokautował wówczas w 16 sekundzie faworyzowanego Fernando Rodriguesa (12-7). Zwycięstwem tym odebrał Brazylijczykowi pas wagi ciężkiej organizacji. Walkę wcześniej na gali KSW 35 w Ergo Arenie, poddał gilotyną w drugiej rundzie Mariusza Pudzianowskiego (13-7). Wcześniej w tejże formule mierzył się z takimi zawodnikami jak Salimgerey Rasulov (18-7)Sergey Shemetov (11-8) oraz Nick Rossborough (26-21-1). W kwietniu 2018 roku wystąpił w formule K-1, gdzie podczas gali DSF Kickboxing Challenge 14 pewnie wypunktował i zrewanżował się Peterowi Grahamowi (12-10). Walki na gołe pięści będą dla niego jednak nowym początkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.