MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Runda

Marcin Łazarz wystąpi na gali Runda 9 w Białogardzie!

Wczoraj na swoim profilu na Facebooku, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej Marcin Łazarz (11-7), ogłosił iż wystąpi na gali Runda 9. Gala odbędzie się już 23 listopada w Białogardzie. A dla ”Bane’a” będzie to czwarty pojedynek przed własną białogardzką publicznością.

”Na kawce u wujka Jacka , kogo typujecie na przeciwnika❓…..#Runda9👊👊👊🥊🔥🧨 #MLA 🔥🔥🔥🔥🔥🔥” – taką informację przekazał zawodnik

Marcin Łazarz to były mistrz organizacji BAMMA. Pas zdobył w kwietniu 2015 roku, poddając Bretta McDermotta (9-5). W swojej karierze nie wybierał sobie rywali, świadczą o tym pojedynki z takimi zawodnikami jak Ivan Shtyrkov (17-0-1), Maxim Grishin (30-7-1) czy też Paul Craig (12-4). W ostatnim pojedynku, po wyrównanej trzy rundowej walce wziętej w zastępstwo uległ na punkty Dmitry’emu Tebekinowi (10-5). Starcie to odbyło się na gali M-1 Global Challenge / WKG.

Na kawce u wujka Jacka , kogo typujecie na przeciwnika❓…..#Runda9👊👊👊🥊🔥🧨 #MLA 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Publicado por Marcin Lazarz em Segunda-feira, 7 de outubro de 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.