MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Real Fight

Marcin Filipczak kontra Konrad Konkel walką wieczoru gali Real Fight 2!

Właśnie poznaliśmy drugiego z bohaterów walki wieczoru gali Real Fight 2 w Pabianicach. Będzie nim utytułowany amatorsko złoty medalista turnieju Time of Masters Konrad Konkel (am. 3-1). Walka odbędzie się na zasadach mma Pro na dystansie 3 rundy po 5 minut limit wagowy tego pojedynku – 93 kilo. A rywalem zawodnika z Dębnicy Kaszubskiej, będzie mocny Marcin Filipczak (1-1).

W dniu dzisiejszym przedstawiamy drugiego zawodnika walki wieczoru gali Real Fight 3 jest nim Konrad Konkel!!!!!. W…

Δημοσιεύτηκε από Real Fight στις Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2019

Marcin Filipczak w zawodowym MMA zadebiutował podczas gali Babilon MMA 7. Mimo dobrego początku, został odprawiony ciosami przez prospekta Łukasza Sudolskiego (5-0). Niedługo po tym jednak powrócił do klatki nokautując Artura Niebrzydowskiego (0-1), na gali Fight Club: Inauguracja.

Konrad Konkel w swojej karierze stoczył głównie wygrane pojedynki amatorskie. Jest także złotym medalistą turnieju Time of Masters. Na co dzień szkoli swoje umiejętności pod okiem trenera Piotra Kujawy w klubie Sparta Fight Team Dębnica Kaszubska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.