MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

WTKF

Maiquel Falcao ubity przez Muzaffara Radzhabova na gali WTKF 3! [WIDEO]

Nieudany debiut w nowej formule zanotował były zawodnik KSW Maiquel Falcao (40-15). Brazylijczyk uległ Muzaffarowi Radzhabovi (13-3) podczas gali WTKF 3 w trzy rundowej, każda po trzy minuty walce w rękawicach do mma w formule sanda.

Sam zawodnik skomentował tą walkę następująco:

”Sprawdziłem się w nowym sporcie w Uzbekistanie. Sanda 3×3 min na gali WTKF. Boks, z rękawicami do MMA, bez wykończenia. Nie udało mi się wygrać, ale było to wspaniałe doświadczenie. Nadal pracuję uczciwie w sporcie.”

Maiquel Falcao to bez wątpienia weteran światowego MMA. W swojej barwnej karierze miał okazję toczyć walki dla takich organizacji jak Bellator, UFC czy KSW. W swoim ostatnim pojedynku znokautował już w 1 rundzie Igora Pokrajaca (28-14) na gali SBC 21.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.