MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Łukasz Zielonka poddaje Vardana Melikyana w 2 rundzie na gali Cage Bros 5!

Kolejną efektowną wygraną zaliczył Łukasz Zielonka (7-8). Reprezentant Fighter Emstek poddał w 2 rundzie Vardana Melikyana (1-4) podczas piątej edycji gali Cage Bros we Freiburgu. Było to jego drugie zwycięstwo z rzędu.

Łukasz Zielonka wszystkie swoje zwycięskie boje kończył poprzez poddania. Na polskiej ziemi mierzył się tylko raz. Niespełna dwa miesiące temu wskoczył w zastępstwo na mniej niż tydzień przed galą do walki z bardzo mocnym Tomaszem Romanowskim (9-7). Pojedynek ten odbył się na gali Babilon MMA 9, a ”Tommy” zakończył go przez TKO w 34 sekundy. W swoim ostatnim starciu poddał niespodziewanie solidnego Mehmeta Nurioglu (4-2) na gali GMC 21.

[POWIĄZANE] Łukasz Zielonka niespodziewanie poddaje Mehmeta Nurioglu na gali GMC 21!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.