Za nami pierwsza dzisiejszego wieczoru konfrontacja zawodnika MMA z pięściarzem. Na przeciw siebie stanęli w nim doświadczony na ringach amatorskich Łukasz Stanioch (3-0) oraz powracający do formuły bokserskiej Adrian Błeszyński (0-3). Starcie to bez zaskoczenia zwyciężył zawodowy pięściarz. Po serii ciosów w drugie rundzie sędzia pojedynku przerwał ten bój w stójce.

https://twitter.com/BoxingHls/status/1284218640636747783

RUNDA 1

Panowie rozpoczęli spokojnie od wspólnego badania się. Prostymi atakuje ”Ares” z Sosnowca, seria sierpowych ze strony Staniocha. Ustawia sobie reprezentant BKS Olimp Szczecin Błeszyńskiego. Trafia celnymi ciosami Stanioch, odpowiada Błechu lecz jego uderzenia wyglądają na nieco lżejsze. Lewy prosty, lewy podbródkowy ależ forma Szczeciniaka. Ciężko oddycha Błeszyński. Koniec pierwszej rundy!

RUNDA 2

Dobra kombinacja Błeszyńskiego, lecz odpowiada prostym Stanioch. Przestrzelił ”Ares”, prawy na prawy i świetny lewy na odchyleniu. Ale teraz trafił prawym Stanioch i na deskach Błeszyński. Kolejny sierpowy dochodzi celu i piekielny cios po raz drugi kładzie zawodnika z Sosnowca na deski. Szaleńcza wymiana,i koniec sędzia przerywa walke! Stanioch zwycięża przez TKO w 2 rundzie.