MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gołe pięści Krwawy Sport

Denis Załęcki kolejnym bohaterem gali Krwawy Sport 2!

Już ponad 3 tygodnie minęły od debiutanckiej gali organizacji Krwawy Sport. Podczas tego widowiska oglądać mogliśmy 14 emocjonujących pojedynków w 3 różnych formułach (MMA pro/semi-pro, K-1 w małych rękawicach oraz gołe pięści). Na samym wydarzeniu udało nam się porozmawiać z organizatorem gali Arturem Smarzyńskim. ”Papaj” potwierdził nam występ podczas drugiej gali byłego uczestnika WOTORE Denisa Załęckiego (0-0).

”Denis będzie się bił w turnieju na gołe pięści powyżej 100 kilogramów – skomentował organizator

Denis Załęcki znany jest przede wszystkim ze swojego występu podczas drugiej edycji WOTORE. Pochodzący z Torunia zawodnik stoczył super-fight ze zwycięzcą pierwszego turnieju organizacji Markiem Samociukiem (1-1). Mimo dobrej postawy z stójce, został obalony i po serii ciosów ze strony reprezentanta Dzikiego Wchodu sędzia przerwał pojedynek.

EDIT: Finalnie weteran Łukasz Parobiec nie wystąpi podczas Trójmiejskiej gali!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.