Doświadczony fighter Polsko-Europejskiej sceny MMA oraz w ostatnim czasie etatowy ”Gromdziarz” Łukasz Parobiec (14-10-2) obrał kolejny cel. Mieszkający na wyspach ”Goat” w najnowszym poście na swoim Instagramie zaprosił do starcia czy to w MMA czy na gołe pięści Mariusza Pudzianowskiego (16-7). Mający za sobą występy w ACB czy Brave fighter zapowiada tutaj walkę z pełnym szacunkiem i bez zbędnego gadania.

@pudzianofficial kręcisz promotorzy kręcą nosem, że @phildefriesmma za mocny , że @szymonkolecki za mocny , że @erkojun nie ma co bo już przegrał. Tutaj ja właśnie G.O.A.T jak za starych czasów uderzam Cię rękawiczką w twarz i rzucam Ci dżentelmeńskie wyzwanie. Moja propozycja to gołe pięści 🤷🏼‍♂️ jeżeli nie lubisz , może Ci nie pasuje, może się boisz , możemy MMA , dla mnie wszystko jedno 👊 wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem 🙏 Walczyłem w wielu dyscyplinach walki i rzucam Ci wyzwanie 👊👊👊”

”Pudzian” w zeszłą sobotę wystąpił w MMA po raz 24! Podopieczny Arbiego Shamaeva zastopował w zaledwie 18 sekund Serigne Ousmane Dia (2-1), popularnego w Senegalu Bombardiera. Co do wywodzącego się z Berserkers Team Stargard Parobca ostatnio 5-krotnie walczył na galach GROMDA. Póki co w tejże organizacji legitymuje się rekordem 3-2, a jego ostatnim skalpem jest Bartłomiej Bielas.