MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Łukasz Jurkowski przeprowadzi wywiady w klatce na gali KSW 53!

Po dzisiejszej smutnej informacji o końcu współpracy Mateusza Borka z organizacją KSW, jest dobra wiadomość. Funkcję dziennikarza przeprowadzającego wywiady po walkach w klatce przejmie bowiem Łukasz Jurkowski (17-11). Informację tą ”Juras” podał na twoim Twitterze. Warto wspomnieć, iż mogliśmy już widzieć Łukasza w tej formie podczas Londyńskiej gali organizacji KSW.

Łukasz Jurkowski poza barwną karierą w sportach walki, gdzie miał okazję mierzyć się z takimi zawodnikami jak: Francis Carmont (25-12) czy Antoni Chmielewski (32-18) realizuje się także w innych rolach. Z ciekawszych wymienić możemy tu m.in. prowadzenie audycji dla NewonceRadio, komentowanie gal KSW oraz Krwawy Sport czy też bycie speakerem Legii Warszawa. Podczas Londyńskiego KSW 45, miał także okazję przeprowadzać wywiady w klatce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.