Dzisiaj na swoim profilu Facebook, trener oraz zawodnik MMA Łukasz Borowski (4-8) dodał ciekawą propozycję przeciwnika dla Krystiana Pudzianowskiego (1-1) w jego następnym pojedynku. Rywalem Piosenkarza Disco-Polo do pojedynków przygotowującego się w klubie WCA Fight Team miałby zostać Brat Szymona, również specjalizujący się w podnoszeniu ciężarów Sylwester Kołecki (0-0). Pojedynek taki mógłby odbyć się pod banderą organizacji FEN, gdzie związany kontraktem jest ”Pudzian”.

”Walka Szymon Kołecki i Mariusz Pudzianowski już za nami! Teraz czas by młodszy Kołecki zmierzył się z młodszym Pudzianowskim! Prezesie FEN Paweł Jóźwiak!? Sylwek Kołecki gotowy! A co Wy na takie zestawienie??”

Krystian Pudzianowski ma za sobą dwie walki w formule MMA. Podczas swojego debiutu zmierzył się z również debiutującym Radosławem Słodkiewiczem (0-1). Mimo tego, iż Kulturysta postawił mu solidne warunki, ten ostatecznie zwyciężył przez techniczny nokaut w 2 rundzie. W swoim ostatnim pojedynku już pod banderą organizacji FEN zmierzył się z byłym hokeistą Piotrem Szeligą (1-0). Starcie to zwyciężył popularny ”Szeli” po tym jak wokalista Pudzian Band nie wyszedł do trzeciej rundy pojedynku.

Sylwester Kołecki to brat dwukrotnego wicemistrza olimpijskiego a obecnie zawodnika organizacji KSW, Szymona Kołeckiego (8-1). Wielokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski, a w 2011 roku pojechał na mistrzostwa świata w tejże dyscyplinie, gdzie zajął 17. miejsce. Treningi sportów walki odbywa on w klubie prowadzonym przez wspomnianego wcześniej Łukasza Borowskiego (4-8) o nazwie Elitarni MMA Oborniki Śląskie, od ponad roku.