Federacja Seaside BattleS nie zwalnia tempa i ogłasza kolejne starcie, które odbędzie się 2 lipca w Dziwnowie. Do klatki wejdzie lokalny sportowiec, pochodzący z Kamień Pomorski Erwin Szczuczyński MMA W swoim półzawodowym debiucie podejmie mocnego i bardziej doświadczonego Jarosława Kupczyka (am.9-3) z klubu Bonzai MMA Wrocław.

Trenujący na co dzień w Macaco Gold Team Kamień Pomorski i Berserkers Team Szczecin Erwin Szczuczyński MMA rozpoczyna swoją przygodę z MMA od mocnego wyzwania. 21-latek nie boi się trudnych walk i zrobi wszystko, aby przed własną publiczność pokonać 3-krotnego zwycięzcę zawodów ALMMA.

Dla Jarosława Kupczyka będzie to 2 pojedynek w tym roku. Zawodnika z Wrocławia mogliśmy zobaczyć w klatce w lutym, na gali Contra MMA. 28-latek pokonał wówczas Brajana Przysiwka jednogłośną decyzją sędziów. Czy w Dziwnowie odniesie swoje jubileuszowe, 10 zwycięstwo?

Zapowiada nam się bardzo ciekawe starcie młodości z doświadczeniem. Lokalnego bohatera z zawodnikiem, który na tle rywali z całego kraju udowodnił, że na MMA zna się bardzo dobrze.

Aktualna karta walk gali Seaside BattleS Dziwnów 2:
70,3 kg: Maciek Kalicinski vs Grzesiek Szozda
72,0 kg: Igor Terlecki vs Eryk Chorążyczewski
83,9 kg: Erwin Szczuczyński vs Jarosław Kupczyk