Legenda organizacji UFC, Pride oraz Dream Mark Hunt (MMA 13-14-1) powraca do startów w sportach walki! Popularny ”Super Samoan” już 16 grudnia wystąpi w formule bokserskiej, gdzie zmierzy się z byłym rugbystą oraz niepokonanym pięściarzem Paulem Gallenem (BOKS 9-0-1). Bój ten odbędzie się w Sydney, a walce wieczoru tego wydarzenia spotkają się Tim Tszyu (BOKS 16-0) oraz Bowyn Morgan (BOKS 21-1).

Mark Hunt z niejednego pieca chleb jadł. Świadczy o tym także jego rekord w formule kickbokserskiej gdzie ma na końcie aż 26 pojedynków, z czego 17 wygranych. Mierzył się tam ze wszelkimi gwiazdami tego sportu jak Mirko Filipović ((MMA 38-11-2) czy Jerome Le Banner (K-1 81-22-2). Większość swojej ostatniej kariery stoczył on bowiem w MMA, gdzie mierzył się z m.in. Brockiem Lesnarem (5-3) czy Alistairem Oveeremem (47-18). Po raz ostatni w klatce meldował się podczas gali UFC Fight Night 142, gdzie po 3 pełnych rundach uległ decyzją młodszemu Justinowi Willisowi (8-2).

Paul Gallen jest australijskim byłym zawodowym piłkarzem rugby, który grał jako napastnik oraz byłym kapitanem i reprezentantem drużyny stanu Nowej Południowej Walii. Obecnie spełnia się w zawodowym pięściarstwie, gdzie ma już na koncie 10 pojedynków. Z ciekawych nazwisk (poza debiutantami) w jego dorobku znaleźć możemy m.in. Johna Hopoate’a (BOKS 12-7), Hermana Purcella (BOKS 17-8) oraz Ryana Ketu (BOKS 2-1). Wszystkie z tych pojedynków zwyciężył, wszystkie przed czasem.