Jairiznho Rozenstruik (10-0) to obecnie jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników kategorii ciężkiej UFC. Pokazuje to fakt, że ze swoich czterech zwycięstw jeszcze ani razu nie doszedł do decyzji sędziowskiej. Przed czasem odprawiał on m.in. Alistaira Overeema (45-18) czy Andreia Arlovskiego (28-19). Już 28 marca wejdzie ponownie do oktagonu UFC, gdzie jego przeciwnikiem będzie równie mocny Francis N’Gannou (14-3).

Mało kto wie, lecz reprezentant Surinamu, został nazwany na cześć legendy brazylijskiej piłki nożnej oraz zdobywcy Pucharu Świata FIFA 1970 Jairzinho. Brazylijski piłkarz jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów. W swojej karierze dzielił on boisko m.in. z najlepszym piłkarzem świata Edsonem Arantesem do Nascimento znanym szerzej jako Pele.

Niedawno ekipa portalu MMA Fighting spotkała się z emerytowaną legendą futbolu, gdzie przedstawili mu wszystkie walki dla UFC Jairzinho Rozenstruika (10-0) i przewidzieć świetlaną przyszłość dla tego niepokonanego zawodnika wagi ciężkiej. Wideo z tego spotkania znajduje się poniżej.

Jairzinho Reacts To Jairzinho Rozenstruik Knockouts - MMA Fighting

Źródło: MMA Fighting