MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

UFC

Legendarny Brazylijski piłkarz Jairzinho reaguje na nokauty Jarizinho Rozenstruika [WIDEO]

Jairiznho Rozenstruik (10-0) to obecnie jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników kategorii ciężkiej UFC. Pokazuje to fakt, że ze swoich czterech zwycięstw jeszcze ani razu nie doszedł do decyzji sędziowskiej. Przed czasem odprawiał on m.in. Alistaira Overeema (45-18) czy Andreia Arlovskiego (28-19). Już 28 marca wejdzie ponownie do oktagonu UFC, gdzie jego przeciwnikiem będzie równie mocny Francis N’Gannou (14-3).

Mało kto wie, lecz reprezentant Surinamu, został nazwany na cześć legendy brazylijskiej piłki nożnej oraz zdobywcy Pucharu Świata FIFA 1970 Jairzinho. Brazylijski piłkarz jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów. W swojej karierze dzielił on boisko m.in. z najlepszym piłkarzem świata Edsonem Arantesem do Nascimento znanym szerzej jako Pele.

Niedawno ekipa portalu MMA Fighting spotkała się z emerytowaną legendą futbolu, gdzie przedstawili mu wszystkie walki dla UFC Jairzinho Rozenstruika (10-0) i przewidzieć świetlaną przyszłość dla tego niepokonanego zawodnika wagi ciężkiej. Wideo z tego spotkania znajduje się poniżej.

Źródło: MMA Fighting

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.