MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Kuba Kamieniarz kontra Igor Michaliszyn walką wieczoru Leszyńskiej Strefy Walki!

Walka wieczoru III edycji Leszczyńskiej Strefy Walki zapowiada się najmocniejszym pojedynkiem jaki to tej pory oglądaliśmy na Galach MMA w Lesznie i trudno naprawdę wskazać faworyta tej walki. Zmierzą się w niej znany leszczyńskiej publiczności Kuba Kamieniarz (7-6) reprezentujący klub Kohorta Poznań i Igor Michaliszyn (5-2) zawodnik Silesian Cage Club Katowice.

Kuba Kamieniarz ma na swoim koncie 13 walk zawodowych w MMA, do tego ma też wiele wygranych walk w Muay Thai. Kuba czterokrotnie zwyciężał przed czasem w walkach wieczoru na galach MMA różnych organizacji. Ma też za sobą występ dla największej organizacji w Polsce czyli KSW.

Igor Michaliszyn stoczył do tej pory 7 zawodowych walk MMA. Walczył dla takich organizacji jak Spartan Fight gdzie zwyciężył 3 walki czy federacji FEN gdzie pokonał bardzo mocnego Tomasza Romanowskiego (9-7). Zatem 26 października czeka nas w hali Trapez prawdziwa wojna, w której ciężko wskazać faworyta.

Informacja Prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.