MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW krótko odpowiada na chęć walki w organizacji przez Franka Mira!

Ostatnio były zawodnik organizacji UFC Frank Mir (19-13) w podcaście Phone Booth Fighting wyraził chęć toczenia pojedynku dla KSW, gdzie ma już na oku rywala w postaci Mariusza Pudzianowskiego (13-7). Wczoraj na swoim profilu Twitter największa polska organizacja krótko lecz treściwie odpowiedziała Amerykańskiemu zawodnikowi.

Porozmawiajmy Frank Mir!

Franka Mira po raz ostatni w klatce oglądać mogliśmy podczas gali Bellator 231. Wtedy też przełamał on serię czterech porażek z rzędu, jednogłośnie wypunktowując Roya Nelsona (23-18). Wcześniej przed czasem odprawiali go Javy Ayala (11-8), Fedor Emelianenko (39-6) oraz Mark Hunt (13-14-1). W międzyczasie w formule grapplingowej uległ na punkty zawodnikowi KSW Satoshiemu Ishiiemu (23-11-1). W 2008 roku zdobył pas tymczasowy wagi ciężkiej UFC, nokautując w 2 rundzie Antônio Rodrigo Nogueire (34-10-1).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.