MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 65: Roberto Soldić ciężko znokautował Mameda Khalidova! [WIDEO]

Niesamowity Roberto Soldić (20-3) po raz kolejny ciężko nokautuje! ”Robocop” prosto z Chorwacji został właśnie podwójnym mistrzem organizacji KSW, zdobywając pas kategorii średniej. Dzierżący również tytuł wagi półśredniej zawodnik ciężko znokautował Mameda Khalidova (35-8). Starcie to sędzia przerwał po 3 minutach i 40 sekundach rundy drugiej.

W pierwszej rundzie Robocop atakował głownie kopnięciami na tułów oraz ciosami sierpowymi. Przy próbie niskiego kopnięcia, Mamed wyłapał je i Robocop trafił na matę. Tam jednak radził sobie dobrze, szybko wstając do góry. W drugiej rundzie Khalidov zaczął się otwierać i wchodzić w wymiany. Soldić wykorzystał to i ciężko znokautował weterana i legendę organizacji KSW!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.