MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 61: Mariusz Pudzianowski zastopował Jurasa ciosami w parterze! [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski (15-7) udowodnił swoją wartość i zdołał zanotować cenne zwycięstwo podczas gali KSW 61. ”Pudzilla” siłowo zamęczył bardziej doświadczonego kolegę klubowego Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego (17-12) i finalnie zdołał skończyć go przed czasem ubijając zmęczonego Łukasza w parterze w nieco ponad 3 minuty przed końcem pojedynku. Prawdopodobnie był to ostatni bój w karierze obecnego komentatora KSW.

Mariusz Pudzianowski zanotował podczas tej gali trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej bowiem również przed czasem zdołał ubić wskakującego na ostatnie godziny do walki wieczoru KSW 59 Nikolę Milanovicia (0-1) oraz młodszego od siebie Erko Juna (3-2). Tym samym od 23 marca 2019 roku ”Pudzian” nie przegrał pojedynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.