MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

KSW 54: Michał Kita szybko znokautował Michała Andryszaka! [WIDEO]

Jeden z dwóch najcięższych pod względem wagi pojedynków dzisiejszego KSW 54 już za nami. Był to oczywiście rewanżowy bój pomiędzy weteranem Polskiej sceny MMA Michałem Kitą (19-11-1) a byłym pretendentem do pasa Michałem Andryszakiem (21-8). W tym boju dywizji królewskiej raczej nikt nie spodziewał się decyzji sędziowskiej, i słusznie. ”Masakra” ciężko znokautował Poznańskiego Longera!

RUNDA 1

Zaczynamy ciężkiee grzomotyy! Rusza Kita do przodu, jednak bez ciosu, próba kontry Longera również nie doszła do celu. Prawy Kity blisko twarzy Andryszaka. Sierp za sierp, obydwaj ciągle stoją. Trafił Andryszak, idzie po nogi ale sweep za plecami Kita.Wstają do stójki, jest w Żółwiu Andryszak, poszedł po nogi Kita ale broni się Andryszak. Ależ tempo! Kolana Andryszaka w klinczu, rusza Andryszak do przodu, jednak bez większych konsekwencji dla Kity. Rozbite prawe oko Longera, trafił Kita Kłopoty konieeeecccc Michał Kita nokautuje Andryszaka!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.