MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

KSW

Krzysztof Radzikowski o pojedynku w MMA: ”KSW to dla mnie za wysokie progi”

W ostatniej ciekawej edycji Hejt Parku gośćmi Macieja Turskiego byli utytuowani Polscy Strongmani. Mowa tu o Mateuszu Kieliszkowskim, Krzysztofie Radzikowski oraz Mateuszu Karwacie. Nie mogło zabraknąć także pytań z dziedziny MMA. Najbardziej doświadczony z Panów Krzysztof wypowiedział się na temat potencjalnych startów w tejże formule.

”KSW to są dla mnie za wysokie progi. Ja nie jestem zawodowcem. Uważam, że to jest federacja na tyle poważna, że powinna skupiać się na samych zawodowcach. Gdzie ja tam…”

Krzysztof Radzikowski to jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy. Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2008 i Drugi Wicemistrz Polski Strongman 2009. Wicemistrz Europy Strongman 2009. Wicemistrz Europy w Wyciskaniu Belki 2009. Mistrz świata federacji World Strongman Federation w 2012. Trenerem Krzysztofa Radzikowskiego był wielokrotny Mistrz Świata Strongman a obecnie zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.