MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne

Krzysztof Kułak zrezygnował z udziału w turnieju „Best of the Best”!

W czwartym odcinku programu „Best of the Best – turniej MMA”, poświęconemu Jarosławowi Lechowi i Piotrowi Golonowi, niespodziewanie wystąpił również Krzysztof Kułak. Popularny „Model” poinformował, że honorowo rezygnuje z udziału w programie z powodu swojej ostatniej przegranej na gali Celtic Gladiator.

Bilety na galę dostępne są w serwisie: www.najlepszyznajlepszych.com/sklep 

Krzysztof Kułak był jednym z czwórki zawodników zaproszonych do programu przez organizatora turnieju.

– Krzysiek po powrocie ze Stanów Zjednoczonych po przegranej walce poinformował mnie, że honorowo będzie, jeśli zrezygnuje z udziału w programi – mówi Jarek Zelazko. – Doceniam decyzję Krzysztofa, szanuję jego uczciwość i zdrowe podejście do startu w turnieju. Z racji tego, że był on zaproszony przez nas do programu, zdecydowaliśmy, że będzie fair, jeśli Krzyśka miejsce zajmie zawodnik reprezentujący jego klub – Adrenalina Fight Częstochowa.

W kolejnym odcinku poznamy sylwetkę Dawida Gozdka, bo to właśnie on wystąpi w turnieju zamiast Krzysztofa. Gozdek w swojej pierwszej walce podczas gali finałowej skrzyżuje rękawice z Mateuszem Kolasą.

Finałowa gala, podczas której zobaczymy pojedynki bohaterów programu rozgrywane w formule turniejowej, odbędzie się 8 grudnia w Stegu Arenie, w Opolu. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent miasta Opola.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.