MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Gołe pięści GROMDA

Krystian TYSON Kuźma podsumował swój występ na gali Gromda: Fight Club!

W sobotę 6 czerwca odbyła się pierwsza inauguracyjna gala Gromda: Fight Club. Jest to nowy projekt podczas, którego w ringu wyszło szesnastu ambitnych wojowników walczących na gołe pięści. Podczas wydarzenia zobaczyliśmy ośmioosobowy turniej oraz trzy superfighty (dwa w formie rezerw turniejowych, w razie wypadnięcia jakiegoś zawodnika). Zwycięzcą pierwszej edycji został pochodzący z Torunia Krystian Kuźma. W najświeższym wywiadzie dla naszego portalu ”Tyson” skomentował swój udział na gali w następujący sposób.

”Jestem zadowolony, bo przygotowałem się dwa i pół tygodnia. Nie jest to dużo. Teraz mam pół roku do grudnia do następnej Gromdy do finału i teraz tak naprawdę się przygotuje. Także udało mi się, cieszę się bardzo. Otworzyła mi się jakaś tam furtka w życiu. Na pewno muszę iść teraz grubo w sport.” – skomentował zawodnik

Naszą pełną rozmowę obejrzeć możecie poniżej!

Fot. Gromda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.