Już 13 czerwca zobaczymy kolejną galę organizacji Fight Exclusive Night. W co-main evencie tego wydarzenia wystąpi debiutujący w formule MMA Kulturysta Piotr Szeliga (0-0), który zmierzy się z delikatnie bardziej doświadczonym Krystianem Pudzianowskim (1-0, 1 KO). Pojedynek ten zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej do 120 kilogramów. Dla przypomnienia gala FEN 28: LOTOS Fight Night odbędzie się w systemie PPV. W zapowiedzi wideo promującej starcie ”Pudzian” skomentował powody wzięcia tego pojedynku.

”Albo robisz to co lubisz, albo robisz to co musisz. A jeżeli robisz to co musisz, to w życiu nie będziesz tego robić dobrze.”

Następnie trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki, piosenkarz Disco-Polo skomentował pewność siebie swojego przeciwnika, względem swojej osoby:

”Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Jeżeli jesteś dobry to wyjdź, pokaż to. Jeżeli jesteś lepszy ja ci przybija piątke bo ja uważam, że to jest sport

Na koniec wspomniał, że w samym pojedynku da z siebie 100% i zostawi tam całe serducho:

”No co, może mi zabraknąć techniki, może mi zabraknąć tlenu, ale charakteru mi nigdy nie zabraknie. W końcu nazwisko zobowiązuje”

Całe wideo promujące ten pojedynek obejrzeć możecie poniżej.

Pudzianowski VS Szeliga | FEN 28: LOTOS Fight Night | TRAILER

KARTA WALK FEN 28:

70,3, MMA: Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva*
120,2: Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga
120,2, MMA: Szymon Bajor vs Oli Thompson*
120,2, MMA: Michał Kita vs Igor Pokrajac
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
77,1, MMA: Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
120,2, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz
70,3, MMA: Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
77,0, K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół
56,7, MMA: Anita Bekus vs Sylwia Firlej

*walk o pas mistrzowski FEN