MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Inne Krwawy Sport

Krwawy Sport, czyli nowa organizacja walk na gołe pięści debiutuje już 20 czerwca w systemie PPV!

Już 20 czerwca startuje projekt grupy Northern Events prowadzonej przez Artura Smarzyńskiego (MMA 0-1) oraz Bartosza Chyrka (MMA 5-3). Będzie polegał on na wydarzeniu transmitowanym wyłącznie w systemie PPV, podczas którego zobaczymy kickbokserski turniej walk na gołe pięści bez podziału na kategorie wagowe. Warto podkreślić, iż Panowie mają spore doświadczenie w organizowaniu gal. Spółka ma pod sobą gale takie jak First Step Championship oraz Time of Masters. Podczas tych właśnie wydarzeń swoje kariery zaczynali m.in. Roman Szymański (12-5), Oskar Piechota (11-3-1) czy też Krystian Kaszubowski (8-1).

”Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców oraz zawodników federacji Time of Masters oraz FSC – First Step Championship prezentujemy nowy projekt którego premiera odbędzie się 20 czerwca 2020 w formacie PPV – Kickbokserski turniej walk na gołe pięści.”

”Zapraszamy wszystkich na najbardziej krwawe pojedynki w Polsce, do powrotu do podziemi, do walk bez ochraniaczy bez rękawic, do powrotu do pierwotnej siły i brutalności…”

Szerzej na temat całego projektu jeden z organizatorów Artur Smarzyński opowiedział w wywiadzie dla naszego portalu. Pełne nagranie obejrzeć możecie poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.