MMAfists.pl

Dawka informacji ze świata MMA

Krwawy Sport

Krwawy Sport 5: Kacper Miklasz znokautowany wysokim kopnięciem!

Michał Dreczkowski zatrzymał będącego na fali po wygranej na Mistrzostwach Europy ALMMA Kacpra Miklasza. Zawodnik Ankos MMA na sekunde przed końcem 1 rundy znokautował przedstawiciela Art Fight wysokimi kopnieciami.

Miklasz od początku szukał wymian, wielokrotnie atakując obszernymi ciosami. Dreczkowski starał się podchodzić do tematu na chłodno. Warto dodać, iż w pewnym momencie ”Polish Machine” przyjął kopniecie w krocze po którym leżał na deskach przez dobre 2 minuty. Walkę zakończyła akcja w której Ankosiak zaatakował dwoma czystymi high-kickami, Miklasz po nich obalił! (zabronione bo walka to K-1) po czym już nie wstał z ziemii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Założyciel Portalu oraz naczelny redaktor. Zainteresował się MMA przy okazji pierwszej gali KSW w klatce (KSW 27), dzięki temu wydarzeniu na bieżąco śledzi wszystkie gale zarówno w Polsce jak i za granicą. Od początku poczuł, że ten sport będzie jego pasją. Największy polski fan Sebastiana Przybysza. Bardzo szanuje zawodników, którzy nie kalkulują i po prostu ''idą na bitkę''.